Nepřihlášen

Presto Internet News

Každý týden Vám Presto na svých stránkách přináší dvoujazyčné zprávy z domova i ze světa.

Krátké články jsou pro snadnou přehlednost doplněny interaktivním zvýrazněním slov na obou stranách jazykové mutace. Každé zvýrazněné slovo je doplněno o příklady jeho použití.

Vstupte

Anglická gramatika je vyčerpávající interaktivní přehled anglické gramatiky určený těm, kteří se chtějí učit v klidu a pohodlí svého domova či kanceláře.

Kurz, který obsahuje 6 úrovní (od základní po více pokročilou) Vám umožní nejen doplnit si případné mezírky v gramatice, ale podá Vám i jedinečný a ucelený komplet současné anglické gramatiky.

English for everyone - 2000 slov

Chcete-li si rozšířit nebo procvičit slovní zásobu anglických slov, pak je pro Vás výukový model 2000 slov to "pravé ořechové".

Připraveny jsou nejen jednoduché anglické články s českými překlady, zakrývací metoda výuky nových slovíček spolu s příklady jejich použití, ale i řada interaktivních cvičení zaměřených na zapamatování si vybraných slov.

Průvodce přihlášením do On-line školy
1. registrujte se 2. přihlaste se 3. nový svět
Toto je první krok k otevření pomyslných dveří do chodby všech nabízených kurzů. Po registraci obdržíte e-mail s potvrzením o úspěšném průběhu Vaší registrace. Neváhejte a přihlaste se! Rozkoukejte se a podívejte na naši nabídku internetových kurzů.
Registrujte se
Přihlaste se