Nepřihlášen

• je kurz angličtiny pro ty, kteří se chtějí učit v klidu a pohodlí svého domova či kanceláře
  • umožňuje vylepšit schopnost používat správné gramatické konstrukce při komunikaci
  • v kurzu se naučíte veškerou gramatiku potřebnou pro komunikaci na úrovni, které chcete dosáhnout (6 úrovní od základní po více pokročilou)
  • umožní Vám doplnit mezery v gramatice a upevní i to, co znáte, ale neumíte použít v praxi
  • nabízí Vám přehledné a názorné vysvětlení gramatiky s mnoha příklady, ukázkami využití gramatiky v reálných situacích i výjimkami z pravidel
  • nová gramatika je představována po malých úsecích a umožňuje tak lepší osvojení konkrétního jevu
  • lekce Vás nebudou zbytečně zatěžovat obtížnou slovní zásobou
  • virtuální učitel monitoruje Vaše zlepšení v průběhu kurzu
V tomto kurzu jsou připraveny následující úrovně:
  • Elementary 1 (zaèåteènĂ­ci 1)
    Zåklady gramatiky pro ty, kteøí jiŞ nÏjakÊ to anglickÊ slovo zaslechli, ale neumí jeťtÏ utvoøit vÏtu, anebo to zapomnÏli.

Obsah úrovně »

• Elementary 2 (zaèåteènĂ­ci 2)
    Gramatika v tÊto úrovni je nutnå pro jednoduchou konverzaci o souèasných, minulých i budoucích udålostech.

Obsah úrovně »

• Pre-intermediate 1 (mĂ­rnĂŹ pokroèilĂ­ 1)
    V tÊto úrovni si prohloubíte znalost vťech èasÚ, nauèíte se nejdÚleŞitÏjťí pøedloŞky a typickå anglickå slovní spojení.

Obsah úrovně »

• Pre-intermediate 2 (mĂ­rnĂŹ pokroèilĂ­ 2)
    Zde si upevníte svou schopnost pouŞívat slovesnÊ èasy a nauèíte se gramatiku potøebnou k vyjadøovåní sloŞitÏjťích myťlenek.

Úroveň obsahuje tyto lekce:
    1. lekce (ukázka) - Present and past. Minulost a pøítomnost.2. lekce (ukázka) - Prepositions "like X as". PøedloĹžka "jako".
    3. lekce (ukázka) - Comparative and superlative adjectives. DruhĂ˝ a tøetĂ­ stupeò pøídavnĂ˝ch jmen.4. lekce (ukázka) - Adjectives with -ing / -ed (interesting / interested). PøídavnĂĄ jmĂŠna s -ing / -ed (zajĂ­mavĂ˝ / zaujat).
    5. lekce - Present perfect 1. PøedpøítomnĂ˝ èas 1.6. lekce - Present perfect 2. PøedpøítomnĂ˝ èas 2.
    7. lekce - Present perfect 3 - for / since / just / this week. PøedpøítomnĂ˝ èas 3.8. lekce - Should, have to. MĂ­t za povinnost, muset.
    9. lekce - Must, Need X Have To. Muset.10. lekce - May, Might, Can. Moci, moĹžnĂĄ.
    11. lekce - Should have, could have, must have, might have, may have - certainty. VyjĂĄdøenĂ­ nejistoty pomocĂ­ modĂĄlnĂ­ch sloves should, could, must, might, may.12. lekce - Both, neither, either, none. Both, neither, either, none - kvantifikĂĄtory.
    13. lekce - Reflexive pronouns - myself, by myself, on my own. ZvratnĂĄ zĂĄjmena - myself, by myself, on my own.14. lekce - Verb + preposition - like, go, finish. SpojenĂ­ slovesa a pøedloĹžky u sloves like, go, finish.
    15. lekce - Reported speech. NepøímĂĄ øeè.16. lekce - Relative clauses - who, that, which. VztaĹžnĂŠ vĂŹty - who, that, which.
    17. lekce - The man I know X the man that knows me. MuĹž, kterĂŠho znĂĄm X muĹž, kterĂ˝ mne znĂĄ: The man I know X the man that knows me.18. lekce - Multi-word verbs, phrasal verbs 1. Slovesa sloĹženĂĄ z vĂ­ce slov, frĂĄzovĂĄ slovesa 1.
    19. lekce - Phrasal verbs 2. FrĂĄzovĂĄ slovesa 2.20. lekce - Time and conditional clauses [first conditional]. ÈasovĂŠ a podmĂ­nkovĂŠ vĂŹty - prvnĂ­ kondicionĂĄl.
    21. lekce - 2nd conditional, 3rd conditional. 2. a 3. kondicionĂĄl.22. lekce - Clauses with although, though, however, in spite of, despite ... . VĂŹty s although, though, however, in spite of, despite ... .
    23. lekce - Present perfect continuous. PøedpøítomnĂ˝ èas prĂšbĂŹhovĂ˝.24. lekce - Passives 1 - is done, was done, will be done. Pasiva 1 - is done, was done, will be done.
    25. lekce - Passive 2 - continuous tenses, present perfect. Pasivum 2 - prĂšbĂŹhovĂŠ èasy, pøedpøítomnĂ˝ èas.26. lekce - Negative in various tenses. ZĂĄpor v rĂšznĂ˝ch èasech.

• Intermediate 1 (støednĂŹ pokroèilĂ­ 1)
    Gramatika v tÊto úrovni Våm umoŞní vÊst konverzaci na jakkoli sloŞitÊ tÊma a psåt dopisy úøedního charakteru.

Obsah úrovně »

• Intermediate 2 (støednĂŹ pokroèilĂ­ 2)
    Pokroèilå gramatika pro ty, kdo se chtÏjí umÏt vyjadøovat na vysokÊ úrovni a chtÏjí prohloubit svÊ znalosti gramatiky.

Proč se zaregistrovat?
Protože získáte přístup do