Nepřihlášen

• je kurz angličtiny pro ty, kteří se chtějí učit v klidu a pohodlí svého domova či kanceláře
  • umožňuje vylepšit schopnost používat správné gramatické konstrukce při komunikaci
  • v kurzu se naučíte veškerou gramatiku potřebnou pro komunikaci na úrovni, které chcete dosáhnout (6 úrovní od základní po více pokročilou)
  • umožní Vám doplnit mezery v gramatice a upevní i to, co znáte, ale neumíte použít v praxi
  • nabízí Vám přehledné a názorné vysvětlení gramatiky s mnoha příklady, ukázkami využití gramatiky v reálných situacích i výjimkami z pravidel
  • nová gramatika je představována po malých úsecích a umožňuje tak lepší osvojení konkrétního jevu
  • lekce Vás nebudou zbytečně zatěžovat obtížnou slovní zásobou
  • virtuální učitel monitoruje Vaše zlepšení v průběhu kurzu
V tomto kurzu jsou připraveny následující úrovně:
  • Elementary 1 (zaèáteènĂ­ci 1)
    Základy gramatiky pro ty, kteøí již nìjaké to anglické slovo zaslechli, ale neumí ještì utvoøit vìtu, anebo to zapomnìli.

Obsah úrovně »

• Elementary 2 (zaèáteènĂ­ci 2)
    Gramatika v této úrovni je nutná pro jednoduchou konverzaci o souèasných, minulých i budoucích událostech.

Obsah úrovně »

• Pre-intermediate 1 (mĂ­rnì pokroèilĂ­ 1)
    V této úrovni si prohloubíte znalost všech èasù, nauèíte se nejdùležitìjší pøedložky a typická anglická slovní spojení.

Obsah úrovně »

• Pre-intermediate 2 (mĂ­rnì pokroèilĂ­ 2)
    Zde si upevníte svou schopnost používat slovesné èasy a nauèíte se gramatiku potøebnou k vyjadøování složitìjších myšlenek.

Obsah úrovně »

• Intermediate 1 (støednì pokroèilĂ­ 1)
    Gramatika v této úrovni Vám umožní vést konverzaci na jakkoli složité téma a psát dopisy úøedního charakteru.

Obsah úrovně »

• Intermediate 2 (støednì pokroèilĂ­ 2)
    Pokroèilá gramatika pro ty, kdo se chtìjí umìt vyjadøovat na vysoké úrovni a chtìjí prohloubit své znalosti gramatiky.

Úroveň obsahuje tyto lekce:
    1. lekce (ukázka) - Present and future tenses. PøítomnĂ© a budoucĂ­ èasy.2. lekce (ukázka) - Future perfect tense. PøedbudoucĂ­ èas.
    3. lekce (ukázka) - Present perfect, past, past perfect. PøedpøítomnĂ˝, minulĂ˝ a pøedminulĂ˝ èas.4. lekce (ukázka) - Neither do I. So do I. Ani já ne. Já takĂ©.
    5. lekce - You had better ... /It's time ... . Radìji bys mìl ... /Je èas ... .6. lekce - Conditionals 1,2 and 3. PodmĂ­nkovĂ© vìty 1, 2 a 3.
    7. lekce - As long as, unless, provided, ... . Dokud, pokud ne, pokud, ... .8. lekce - I wish I knew ... / I wish I had known ... . Pøál bych si vìdìt... / Kdybych bĂ˝val vìdìl ... .
    9. lekce - Verb + preposition 1. Sloveso + pøedloĹľka 1.10. lekce - Verb + preposition 2. Sloveso + pøedloĹľka 2.
    11. lekce - It is said that..., he is said that... 12. lekce - Reported speech
    13. lekce - Question tags 14. lekce - Have something done
    15. lekce - Verbs followed by gerund (-ing form) or to 16. lekce - Expressions: I saw her doing..., I saw her do....
    17. lekce - THE before general expressions and adjectives 18. lekce - THE with names I.
    19. lekce - THE with names II. 20. lekce - All / whole / every
    21. lekce - So / Such 22. lekce - Quite / rather
    23. lekce - Clauses of purpose 24. lekce - Adjective + to
    25. lekce - Phrasal verbs 26. lekce - In case, unless, provided / providing.
    27. lekce - As, as if, as though

Proč se zaregistrovat?