Nepøihlášen

• je kurz angliètiny pro ty, kteøí se chtìjí uèit v klidu a pohodlí svého domova èi kanceláøe
  • umožòuje vylepšit schopnost používat správné gramatické konstrukce pøi komunikaci
  • v kurzu se nauèíte veškerou gramatiku potøebnou pro komunikaci na úrovni, které chcete dosáhnout (6 úrovní od základní po více pokroèilou)
  • umožní Vám doplnit mezery v gramatice a upevní i to, co znáte, ale neumíte použít v praxi
  • nabízí Vám pøehledné a názorné vysvìtlení gramatiky s mnoha pøíklady, ukázkami využití gramatiky v reálných situacích i výjimkami z pravidel
  • nová gramatika je pøedstavována po malých úsecích a umožòuje tak lepší osvojení konkrétního jevu
  • lekce Vás nebudou zbyteènì zatìžovat obtížnou slovní zásobou
  • virtuální uèitel monitoruje Vaše zlepšení v prùbìhu kurzu
V tomto kurzu jsou pøipraveny následující úrovnì:
  • Elementary 1 (zaèáteèníci 1)
    Základy gramatiky pro ty, kteøí již nìjaké to anglické slovo zaslechli, ale neumí ještì utvoøit vìtu, anebo to zapomnìli.

Obsah úrovnì »

• Elementary 2 (zaèáteèníci 2)
    Gramatika v této úrovni je nutná pro jednoduchou konverzaci o souèasných, minulých i budoucích událostech.

Úroveò obsahuje tyto lekce:
    1. lekce (ukázka) - Past tense - was/were. Minulý èas - byl/byli. 2. lekce (ukázka) - Past simple 1. Minulý èas prostý 1.
    3. lekce (ukázka) - Past simple - question and negative. Minulý èas prostý - otázka a zápor.4. lekce (ukázka) - Prepositions of time. Pøedložky èasové.
    5. lekce - Prepositions of place - in, at, on. Pøedložky místní - v, u, na.6. lekce - Prepositions of place 2 - in, at, to. Pøedložky místní 2.
    7. lekce - Comparative adjectives. Pøídavná jména druhého stupnì.8. lekce - Superlative adjectives. Tøetí stupeò pøídavných jmen.
    9. lekce - Possessive pronouns - mine, yours, ... . Pøivlastòovací zájmena - moje, tvoje, ... .10. lekce - As ... as, than. Tak ... jako, než.
    11. lekce - Present continuous. Pøítomný èas prùbìhový.12. lekce - Past continuous: I am doing - I was doing. Minulý èas prùbìhový.
    13. lekce - It ... . (It's raining.) Nevyjádøený podmìt. (Prší.)14. lekce - Future - going to. Budoucnost - chystat se.
    15. lekce - Future with going to vs. present continuous. Budoucnost s going to vs. pøítomný èas prùbìhový.16. lekce - Infinitive of purpose. Úèelové vìty vyjádøené infinitivem.
    17. lekce - Adverbs made from adjectives. Pøíslovce tvoøená z pøídavných jmen.18. lekce - Prepositions with verbs (wait for, pay by, look for, ...). Pøedložky se slovesy (wait for, pay by, look for, ...).
    19. lekce - Go with prepositions. Sloveso "go" s pøedložkami.20. lekce - Present perfect simple - basic usage, forms of verbs. Pøedpøítomný èas - základní použití, tvary sloves.
    21. lekce - Present perfect simple - I've just ... , I've already ... , I haven't ... yet. Pøedpøítomný èas.22. lekce - Present perfect simple vs. past simple. Pøedpøítomný èas vs. minulý èas.
    23. lekce - And, so, but, or, because. And, so, but, or, because.24. lekce - One / ones. One / ones.
    25. lekce - Tenses and expressions of time (usually, last year, tomorrow, etc.). Èasy a vyjádøení èasu (usually, last year, tomorrow, etc.).26. lekce - Must and have to. Muset.
    27. lekce - Should (advice). Mít (rada).

• Pre-intermediate 1 (mírnì pokroèilí 1)
    V této úrovni si prohloubíte znalost všech èasù, nauèíte se nejdùležitìjší pøedložky a typická anglická slovní spojení.

Obsah úrovnì »

• Pre-intermediate 2 (mírnì pokroèilí 2)
    Zde si upevníte svou schopnost používat slovesné èasy a nauèíte se gramatiku potøebnou k vyjadøování složitìjších myšlenek.

Obsah úrovnì »

• Intermediate 1 (støednì pokroèilí 1)
    Gramatika v této úrovni Vám umožní vést konverzaci na jakkoli složité téma a psát dopisy úøedního charakteru.

Obsah úrovnì »

• Intermediate 2 (støednì pokroèilí 2)
    Pokroèilá gramatika pro ty, kdo se chtìjí umìt vyjadøovat na vysoké úrovni a chtìjí prohloubit své znalosti gramatiky.

Poslat komentáø

Proè se zaregistrovat?